Horecamedewerker

Aantal uur

0-24 uur

Salaris

€ 2616

- 2856

Per maand

Dienstverband

Parttime

Opleidingsniveau

Middelbaar onderwijs

Plaats

Borsele

Dit ben jij

Je bent sociaal, maakt makkelijk contact en zorgt met enthousiasme voor een gastvrije sfeer. Je blijft rustig bij drukte, schakelt snel en houdt overzicht. Je vindt het leuk om gasten een fijne dag te bezorgen en bent flexibel inzetbaar.

Dit ga jij doen

Als horecamedewerker maak je bewegen gezellig. Jij voelt je als een vis in het water in ons horecadeel: jouw bar, het in- en/of outdoor uitgiftepunt en de keuken. Onze gasten komen om plezier te hebben en jouw inzet maakt hun dag net dat beetje leuker. Met jouw gastvrije houding en enthousiasme verzorg je drankjes en kleine snacks en zorg je ervoor dat onze gasten zich welkom voelen. Je houdt je hoofd koel wanneer het druk wordt en je meerdere dingen tegelijk doet. Jij schenkt dranken, bereidt eenvoudige snacks en serveert alles met een glimlach. Dankzij jou blijven gasten graag even hangen en lopen ze uiteindelijk met een nog iets bredere glimlach naar buiten. Natuurlijk zorg je er ook voor dat jouw werkplek er altijd netjes en schoon uitziet.

Wij geloven dat werk leuker is als je er plezier in hebt. Dat voel je bij ons, bij collega’s én bij onze gasten. Samen zorgen we voor een plek waar mensen komen om te sporten, te ontspannen en elkaar te ontmoeten. Jij speelt daarin een sleutelrol.

Wat breng je mee

  • Je bent sociaal – Je houdt van mensen en maakt makkelijk contact.

  • Je hebt bij voorkeur horeca-ervaring – Maar enthousiasme en gastvrijheid vinden we minstens zo belangrijk.

  • Je bent leergierig – Je bent bereid een cursus Sociale Hygiëne te volgen; wij investeren in jou!

  • Je bent flexibel – Je bent beschikbaar in de avonden en weekenden, uiteraard houden wij rekening met jouw privéleven.

  • Je blijft rustig bij drukte – Je schakelt snel en houdt overzicht.

  • Een VOG aanvragen – Je kunt zonder probleem een Verklaring Omtrent het Gedrag aanvragen.

Wat wij jou bieden

Een leuke afwisselende baan met een combinatie van horeca, sport en zwembad bij meerdere locaties zoals bij vergader & congrescentrum De Stenge, Zwembad Stelleplas (zomerperiode), Sporthal de Zwake en de dorpshuizen;

  • Een supergezellige en sportieve werkomgeving – Geen dag is hetzelfde.

  • Een goed salaris – Een fijne beloning voor je inzet (CAO zwembaden).

  • Flexibele werktijden – Perfect te combineren met studie of privéleven.

  • 25 vakantiedagen – Voor een goede werk-privébalans.

  • Doorgroeimogelijkheden – Zet stappen in jouw carrière.

  • Een gezellig team – Samen zorgen jullie voor tevreden gasten en een fijne sfeer.

Interesse?

Is dit echt iets voor jou? Solliciteer dan snel via de roze button en laat je gegevens achter!

Ken je iemand die perfect bij deze functie past? Stuur deze vacature dan door – daar doe je ons én die persoon waarschijnlijk een groot plezier mee! Heb je vragen over deze vacature, stuur dan een e-mail naar: info.destenge@sportfondsen.nl

Wat wij jou bieden

Sportfondsen de Stenge

Bij Sportfondsen De Stenge werk je op een plek waar mensen samenkomen om te bewegen, te ontspannen en elkaar te ontmoeten. Je maakt deel uit van een veelzijdige organisatie met sporthallen, een buitenzwembad, dorpshuizen en een vergader- en congrescentrum. Geen dag is hetzelfde: je leert veel in de praktijk en werkt samen met een betrokken en enthousiast team dat zich elke dag inzet voor een vitale en toegankelijke omgeving voor iedereen.

Werken bij Sportfondsen, weten hoe het écht is?

Als iemand je dat kan vertellen, dan zijn het natuurlijk je (hopelijk) toekomstige collega’s. Lees hier hun ervaring!

Ben je nu al enthousiast? Zoek snel een vacature die bij je past.

”Het geeft een kick als het allemaal werkt.”

Eric Jan
Technische dienst/ass. Manager

”De informele sfeer, ook tussen management en de werkvloer is erg prettig. Niemand voelt zich hier beter dan de ander.”

Joyce

Allround zwemonderwijzer

”Het is ontzettend leuk werk om zoveel mogelijk mensen een fijne dag te bezorgen.”

Rita

Horeca manager

”Laatst werd een van onze baden wederom gekozen als zwembad van het jaar. Echt een waardering voor ons werk”

Hans

Directeur Sportfondsen Rotterdam

”Als jij in een ongedwongen sfeer wilt werken en weer eens echt hart voor de zaak wilt voelen, dan moet je bij ons komen werken.”

Freek

Marketing en PR

”Als de gasten tevreden zijn. Dat vind ik echt belangrijk, daar doen we het voor.”

Diana

Hoofd receptie en administratie

”Als je van gezelligheid en dynamiek houdt, moet je hier zijn.”

Bas

Hoofd operatie

”Als de nood aan de man is springen we bij. Ook als het werk niet bij onze afdeling hoort.”

André

Hoofd technische dienst

”De dankbaarheid van veel mensen die bij ons komen zwemmen. Dat is een mooi compliment aan ons allemaal.”

Andrea

Administratie

“Op een gegeven moment heb je gewoon niet meer in de gaten dat je aan het werk bent.”

Jochem

Horeca medewerker

Open sollicitatie versturen

Leuk dat je een open sollicitatie wilt versturen! Vul hieronder jouw gegevens in en we nemen contact met je op.

[eb_application]