Horeca medewerker

Jochem

“Op een gegeven moment heb je gewoon niet meer in de gaten dat je aan het werk bent.”

Wat is het leukste moment samen met je collega’s?
Dat is toch altijd dat uurtje na het werk. Gezellig met z’n allen nog even een drankje doen. En zeker in de zomer, na drukke dagen, is het heerlijk om nog even een duik in het zwembad te nemen. Dan hebben we het helemaal voor ons alleen. Dat is goud.

Wat geeft je plezier in je werk?
De samenwerking met mijn collega’s en dat ik gasten een leuke dag kan bezorgen. Daar doe je het toch voor.

Hoe ervaar je de sfeer?
Het is een gezellige groep. Je kent elkaar. Ook op drukke dagen staan we er echt als 1 team. Dan maken we geintjes en slechte grappen, maar zorgen we ook dat er hard gewerkt wordt.

Waarom moeten mensen hier komen werken?
Om het plezier dat je hier uit je werk kunt halen. Op een gegeven moment heb je gewoon niet meer in de gaten dat je aan het werk bent.

Werken bij Sportfondsen, weten hoe het écht is?

Als iemand je dat kan vertellen, dan zijn het natuurlijk je (hopelijk) toekomstige collega’s. Lees hier hun ervaring!

Ben je nu al enthousiast? Zoek snel een vacature die bij je past.

“Eigenlijk vind ik elke dag leuk. Maar ik word vooral blij van de blije gezichten van sport- en zwembadbezoekers”

Hüseyin
Technisch coördinator

“We zijn Jeu de Boules gaan spelen met het team. Helemaal in sfeer, inclusief Franse outfits.”

Michiel

Project Assistent

”Als de gasten tevreden zijn. Dat vind ik echt belangrijk, daar doen we het voor.”

Diana

Hoofd receptie en administratie

“Als ik mensen kan helpen en alles loopt goed, dan geeft dat mij een fijn gevoel.”

Kathlyn

Receptioniste

Open sollicitatie versturen

Leuk dat je een open sollicitatie wilt versturen! Vul hieronder jouw gegevens in en we nemen contact met je op.

[eb_application]