Centraal gelegen in het Gooi, aan de rand van Bussum, zijn wij een ideale sportlocatie. Wij zijn meer dan een zwembad! Een prachtig zwembad weliswaar, met verschillende baden, een 1m en 3m springplank, een glijbaan, stoomcabines, een whirlpool en een wildwaterkreek. Ons zwemaanbod is veelzijdig: Aquasporten, seniorenfit, recreatief zwemmen, banen zwemmen en elke vrijdagavond aqua disco voor de jeugd. We ontvangen iedere dag tientallen gasten die hier komen om plezier te hebben, zich te ontspannen, te leren zwemmen of vitaal te blijven. We werken samen als 1 team en dat doen we met veel plezier
Wist je dat?
Wij ieder jaar een bedrijfsuitje organiseren met het hele bedrijf?
Ieder jaar word je beloond met een leuk bedrijfsuitje. We zijn al gaan bowlen, misdaadwandeling in Amsterdam en ga zo maar door.
Wij elke vrijdag aquadisco hebben in het zwembad.
Iedere vrijdag hebben we een aquadisco en ook nog 5 x per jaar een thema disco avond. Gezellig verkleed aan de slag. Wie wil dat nou niet?