
Aantal uur
Salaris
Dienstverband
Opleidingsniveau
Plaats

De alles kunner en spin in het web voor alles wat in de sporthal plaatsvind. Jij weet wat er klaar moet staan, gerepareerd moet worden of waar er nog kansen liggen om de service te verbeteren.
Onze sporthal klaarmaken voor gebruik in de ochtenduren. Door diverse schoonmaakwerkzaamheden zorg jij dat de gebruikers allemaal een fijne ervaring hebben. Als aanspreekpunt weet jij waar alles ligt.
Jij bent een teamplayer met inzicht in schoonmaakwerkzaamheden en ziet waar de verbeterpunten liggen. Door oplossingsgericht te werken, maak jij de dag voor iedereen fijner.
Een leuke baan in een fijn team op een prachtige locatie. Met structuur in de dagelijkse werkzaamheden bieden we een fijne werkplek. Ook doorgroeimogelijkheden in onze organisatie juichen we toe
Is dit echt iets voor jou? Solliciteer dan snel via de roze button en laat je gegevens achter!
Ken je iemand die perfect bij deze functie past? Stuur deze vacature dan door – daar doe je ons én die persoon waarschijnlijk een groot plezier mee!
Heb je vragen over deze vacature? Neem dan gerust contact op met Isabel via administratie.naarden@sportfondsen.nl.
Omdat wij een overzichtelijke en kleinschalige sportaccommodatie zijn voelen bezoekers zich snel thuis. Ze komen met een glimlach en worden met een glimlach ontvangen.
Onze sportaccommodatie wordt voor diverse activiteiten gebruikt. Zo hebben wij ook externe partners die er activiteiten organiseren en we slagen er dagelijks in om de sporthal voor én na elke activiteit weer keurig in orde te hebben.
We hebben bezoekers vanaf 8 weken tot 90 jaar! We vinden het belangrijk dat wij activiteiten bieden voor alle leeftijden. Van babyzwemmen tot seniorenfit zwemmen en van van peutergym tot meer bewegen voor ouderen.
Als iemand je dat kan vertellen, dan zijn het natuurlijk je (hopelijk) toekomstige collega’s. Lees hier hun ervaring!
Ben je nu al enthousiast? Zoek snel een vacature die bij je past.
Copyright Koninklijke Sportfondsen Nederland B.V. 2026