Daar werk je
met plezier

Sportfondsen Zwembad De Fluit

Over Sportfondsen Zwembad De Fluit

Wij zijn een zwembad gelegen tussen de wijken Prinsenhof en de Heuvel in Leidschendam. Iedere dag ontvangen wij met veel plezier onze gasten die komen voor een leuke belevenis. Of het nu gaat om baantjes zwemmen, te leren zwemmen of doelgroepactiviteiten. Met een team van 20 enthousiaste medewerkers willen wij hen dat bezorgen. Als één team, samen met elkaar!

Wist je dat?

Het zwembad in maart 2016 zijn deuren opende

Wij werken dus in een nieuw zwembad. Uitdagender kan niet.
Met het gehele team werken we om de mooie uitstraling van het zwembad te behouden.

Zwembad de Fluit al bijna 50 jaar bestaat

Sommige van onze gasten komen al meer dan 25 jaar bij ons zwemmen.
Met liefde voor het vak, enthousiasme en een grote dosis humor geven we hen elke keer weer een geweldige dag!

Vacatures

Vacatures in de buurt

Wij hebben helaas geen vacatures gevonden in de buurt.

Waarom werken bij
Sportfondsen Zwembad De Fluit?

Een gezellig, enthousiast team. No nonsense mentaliteit

Je vindt het super gaaf om onze gasten een fijne belevenis te geven. Samen “de klus” klaren en dat een ieder met een glimlach en tevreden naar huis gaat.

Werken bij Sportfondsen, weten hoe het écht is?

Als iemand je dat kan vertellen, dan zijn het natuurlijk je (hopelijk) toekomstige collega’s. Lees hier hun ervaring!

Ben je nu al enthousiast? Zoek snel een vacature die bij je past.

Chatbot
Sollicitatie chatbot
Leuk dat je een open sollicitatie wilt versturen naar Sportfondsen Zwembad De Fluit!

Vul hieronder jouw gegevens in en we nemen contact met je op.

WIj maken gebruik van cookies voor een optimale gebruikerservaring. Meer informatie is te vinden in ons Cookiebeleid en ons Privacybeleid.