Horecamedewerker

Aantal uur

0 - 38 uur

Salaris

-

Dienstverband

Oproep,

0-uren

Opleidingsniveau

Middelbaar onderwijs

Plaats

Heerlen

Dit ben jij

Je voelt je als een vis in het water in ons horecadeel: jouw bar, het in- en/of outdoor uitgiftepunt en de keuken. Onze gasten komen om plezier te hebben. Jou inzet in de horeca gaat daar enorm aan bijdragen. Jij helpt ze om nog meer uit die fijne dag te halen door het verzorgen van eten en drinken. Daardoor lopen zij straks met een nog iets bredere glimlach naar buiten. Omdat jij ze geholpen hebt.

Dit ga je doen

Je schenkt dranken, maakt kleine snacks klaar en serveert die aan onze gasten. Dat heb je – als het even kan – al eerder gedaan en die ervaring gaat je bij ons van pas komen. Je houdt je hoofd net zo koel als de frisdrank wanneer het druk wordt en je meerdere dingen tegelijk moet doen.

Jij zorgt dat onze gasten zich meteen welkom voelen en graag even blijven hangen. En natuurlijk hou je je werkplek netjes en schoon.

Wat breng je mee

Veel goede zin en nog meer energie om er samen met ons een leuke zomer van te maken.

Wat wij jou bieden

Bij Sportfondsen werk je met plezier. Het plezier van onze gasten die komen recreëren, leren zwemmen en/of vitaler worden. En dat in een sportieve en dynamische werkomgeving. Dit is een baan in een mooie locatie, waar je continue omringd bent door mensen die een fijne tijd hebben. En jij helpt om dat plezier nog groter te maken met de juiste hapjes en drankjes. Zo'n baan kom je niet overal tegen, maar wel bij ons. Je wordt deel van een divers en gezellig team van horecamensen. Geen dag wordt hetzelfde, maar ze zijn leuk! Je salaris past bij de CAO Zwembaden. Klinkt dit alsof we het over jou hebben? Top! Niet wachten, maar vandaag nog reageren. Doe dat in ieder geval voor 1 juli 2025 We kunnen niet wachten je te leren kennen! Denk je dat iemand anders in jouw netwerk heel goed bij deze vacature past? Tip hem of haar gerust. Je doet er ons en die persoon waarschijnlijk veel plezier mee!

Interesse?

Is dit echt iets voor jou? Solliciteer dan snel via de roze button en laat je gegevens achter!

Ken je iemand die perfect bij deze functie past? Stuur deze vacature dan door – daar doe je ons én die persoon waarschijnlijk een groot plezier mee!

Heb je vragen over deze vacature? Neem dan gerust contact op met Rachella Limpens via r.limpens@sportfondsen of 045-5232626.

Deel dit bericht

Wist je dat

We een zeer gevarieerd programma aanbieden?

Wij zijn 7 dagen per week geopend en elke dag bieden wij een gevarieerd programma aan; zwemlessen, aquasporten, recreatie- en banenzwemmen. Voor elk wat wils en voor elke leeftijd. Wij ontvangen gasten in elke leeftijdscategorie; van baby tot ouderen.

We een gastvrije en gezellige sfeer hebben in onze accommodatie?

Al bij binnenkomst voel je de gezellige en gemoedelijke sfeer in ons zwembad. Onze gasten worden hartelijk ontvangen door alle collega's.

We een gezonde ontwikkeling en leefstijl van zowel bezoekers als medewerkers belangrijk vinden?

Onze aantrekkelijke horecagelegenheid biedt naast de verschillende productgroepen (dranken, brood, snoep etc.) ook een betere keuze aan volgens de Richtlijnen van Gezondere Kantines (Voedingscentrum).

Er plannen zijn voor een nieuw zwembad in de gemeente Heerlen?

Momenteel worden de plannen voorbereid voor het bouwen van nog een zwembad in de gemeente Heerlen, zodat er door nog meer inwoners uit Heerlen en omgeving kunnen werken aan hun vitaliteit.

Sportfondsen Zwembad Hoensbroek

Na 25 jaar weg geweest te zijn, is Sportfondsen sinds 11 mei 2021 weer terug in de gemeente Heerlen. Onze accommodatie heeft een 25 meter bad, een ruim recreatiebad met twee uitdagende glijbanen, een peuterbad en een uitzwembad om lekker buiten te zwemmen met een complete ligweide. In het zwembad vinden dagelijks verschillende activiteiten plaats, zoals zwemlessen, aquasporten, recreatief- en banenzwemmen. Elke dag zet ons team zich met veel plezier in om mensen te leren zwemmen, zichzelf uit te dagen en/of een leuke dag te bezorgen.

Werken bij Sportfondsen, weten hoe het écht is?

Als iemand je dat kan vertellen, dan zijn het natuurlijk je (hopelijk) toekomstige collega’s. Lees hier hun ervaring!

Ben je nu al enthousiast? Zoek snel een vacature die bij je past.

“Mijn team zorgt voor een gezonder aanbod in de horecagelegenheden van onze accommodaties”

Dennis
Bedrijfsadviseur

“We hebben een gezellig team, waarin iedereen zichzelf kan zijn”

Samantha

Developer

“Mijn team zorgt voor een gezonder aanbod in de horecagelegenheden van onze accommodaties”

Dennis

Bedrijfsadviseur

“Als ik alle dingen heb gedaan die ik moest doen. Dan is mijn dag echt een succes!”

Sandor

Senior financial controller

Solliciteren voor Horecamedewerker

Leuk dat je reageert op de vacature Horecamedewerker! Vul hieronder jouw gegevens in en we nemen contact met je op.
Bedankt voor je sollicitatie! We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.
Voornaam
*
Achternaam
*
E-mailadres
*
Telefoonnummer
*
Motivatie (bestand uploaden)
Motivatie
CV
*